Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn stanowi jednostką którejkolwiek spośród najpopularniejszych rodzin ubezpieczeniowych na świecie. Na krajowym sektora firma nowa jest od 2006 roku a raduje się sporym zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje olbrzymi wybór usług ubezpieczeniowych, w niniejszym zabezpieczenia gospodarcze oraz prowadzenie aktywami. Z organizacji klienci indywidualni wyszukają w jej ofercie zabezpieczenia na rośnięcie, inwestycyjne, turystyczne, informacyjne a las nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje niemało bardzo popularnych wyjść w charakterze ubezpieczeń na bycie, które mają kryć nas natomiast znaną rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Pierwsze rezultaty w tej jakości to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – warta i wkładanie

Plan Elastyczny jest możliwością, która porusza właśnie centralne pomieszczenie w porządku zabezpieczeń na spędzanie. Stanowi wówczas polisa, która łączy funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie tylko zabezpiecza przyszłość swoich bliskich, kiedy dojdzie do naszej śmierci, lecz oraz zwraca nadzieję inwestowania funduszu w konstrukcjach wybranej formy inwestycyjnej czy przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam stanowi o rozmiarze oraz stanie trwania polisy, a w ramach umów drugich może poszerzyć ją na kontrolę również w wypadku dużej grypy czy wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie oraz zachowywanie

Aktualna możliwość AXA też tworzy na punkcie zabezpieczenie bliskich ubezpieczeniowego oraz powoduje szansa inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Ponadto w ramach Programu Uniwersalnego ubezpieczony może przechowywać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed zakończeniem okresu życia polisy, jej rodzina uzyska wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub dużą kwotę polisy, jeśli jej cena jest wyższa niż ilość ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na liczbę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA więc specjalnie interesujące rozwiązanie dla dziewczyn, które pragną zrealizować kompleksowy, indywidualnie dołożony do obecnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W ramach tego scenariusza możemy połączyć kilka rodzajów zabezpieczeń oraz inwestować wewnątrz nie jedną składkę. Możliwość ta kupi nie tylko zabezpieczyć naszych znajomych na wypadek naszej śmierci, ale same utrzymywać ich zdrowie a życie. Plan zawiera i finansową pomoc naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców pożądaj w chwili przejścia w dorosłe bycie.

Gdy wybrać najodpowiedniejszą propozycję?

Wymienione dużo projekty więc raptem trochę przypadków z licznej oferty tego grona ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na bycie, turystyczną, komunikacyjną, bądź jeszcze wypadkową powinny zetknąć się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.